Собор Вишгородської Богородиці (Вишгород, Київська обл.)

ікона Богородиці Вишгородської Собор Вишгородської Богородиці є парафіяльним храмом Української Греко-Католицької громади у м. Вишгород, що біля Києва та відпустовим місцем Київської архиєпархії УГКЦ.

Парафія розпочала свою діяльність у 1989 році, коли УГКЦ вийшла з підпілля. Храм посвячений на честь ікони Богородиці Вишгородської, котру в цілому світі знають, як Володимирська. Тут також виставлений для почитання список цієї ікони.

2 червня 2015 р.Б. Апостольска Пенітенцієрія проголосила Собор Вишгородської Богородиці відпустовим місцем із правом повного відпусту, а Папська Базиліка Марії Більшої (Santa Maria Maggiore) проголосила духовне споріднення і цим храмом.

13 грудня 2015 р.Б. з благословення Отця і Глави УГКЦ, Блаженнішого Святослава, Секретар Синоду єпископів УГКЦ владика Богдан (Дзюрах) здійснив літургійний чин відкриття дверей Божого милосердя.