Монастир сестер-василіянок (м. Крефельд, Німеччина)

На прохання і запрошення греко-католицького єпископа Платона Корниляка з Мюнхену (Німеччина) та з благословення Генеральної мати Емелії Прокопик дві сестри: с.Анісія Сарна та с.Марта Ратай з Польщі приїхали 25.09.1981 року до Крефельду (Німеччина) для праці в старечому будинку. Сестри також служили при українській греко - католицькою парафії Покрову Матері Божої: співали Літургію, прибирали в церкві та біля церкви, тим самим були з'єднані з парохією - українцями в Німеччині.

На сьогодні у Німеччині проживає дві Сестри, одна з яких і далі працює у старечому будинку на посаді соціального працівника, а інша Сестра є на пенсії. Вона займається домашньою працею, а при потребі також відвідує людей у старечому домі.