Церква святих Рівноапостольних Володимира та Ольги (м. Ніжин, Чернігівська область)

Парафія Святих Рівноапостольних Володимира та Ольги у м. Ніжині заснована влітку 2010 р. Б. На прохання греко-католиків, які проживають у м. Ніжині, Патріархом УГКЦ Блаженнішим Любомиром (Гузаром) був направлений ієрей Роман Пушка для душпастирської праці. У червні відбулися загальні збори, на яких було вирішено зареєструвати парафію у державних органах. 25 липня 2010 р. Б. відбулася перша Божественна Літургія, яку очолив протопресвітер Віталій Котик.

На даний час громада молиться у римсько-католицькому храмі святих Петра і Павла за адресою вул. Шевченка, 27. Восени 2010 р. Б. парафіяни звернулися до влади міста з проханням надати земельну ділянку для будівництва храму. Проте отримали негативну відповідь. За чотири роки було написано близько 10 звернень, у всіх відповідях були відмови у виділенні земельної ділянки для будівництва храму. На чергове прохання про виділення землі влітку 2014 сесією Ніжинської міської ради було дано дозвіл на розроблення проекту землеустрою у 3-му Мікрорайоні м. Ніжина. У березні 2015 року земельна ділянка площею 0.14 га була надана парафії у постійне користування. Осінню цього року було розпочато будівництво храму УГКЦ м. Ніжина. На даний час завершується цокольний поверх храму, у якому будуть розміщені бібліотека та катехитичні класи.

Парафіяни активно долучається до культурного та духовного розвитку міста. Два роки поспіль був організований фестиваль воскреслої пісні «Великодня радість». Парафіяльна молодь відвідує ніжинський дитячий притулок та прилуцьку виховну колонію. Греко-Католицька Церква м. Ніжина часто організовує різноманітні паломництва та подорожі по Україні та поза її межами. Традиційним став також молодіжний християнський табір у Карпатах.

Розклад богослужінь

Четвер 18.00 – Літургія

Субота 9.00 – Літургія (за упокій)

Неділя 12.00 – Утреня
13.00 – Літургія

Богослужіння тимчасово відбуваються у римсько-католицькому храмі Святих Петра і Павла, за адресою вул. Шевченка 27

Час сповіді

Кожгого разу перед богослуженнями за 30 хв.