Парафія Святого Духа (м. Кьольн, Німеччина)

Історія парафії Зіслання Св. Духа у м.Кельн сягає своїм коріння у післявоєнні роки. Саме тоді греко-католицькі священики з благословення блаженного о. Перта Вергуна організовували душпастирювання на теренах західної Німеччини. Парафія у м. Кельн була дочірньою парафією і обслуговувалась священослужителями із Крефельду. Богослуження відбувались у капличці в Кельні-Порці один раз на місяць. Разом з нашою громадою у цій каплиці свої Богослуження проводила також православна громада. Так тривало аж до 2000ого року. Капличка знаходилась в одній будові разом з дитячим садочком. Та склане фінансове становише римо-католицької Церкви призвело до того, що цілий будинок, в якому знахоилась капличка, був проданий. Наша громада була змушена шукати нове місце Богослужень.

Завдяки старанням о. Ігора Мизя ми отримали змогу служити в Храмі Св. Гертруди. Починаючи з 2004 року Богослуження вібуваються кожної неділі. А в 2006 році парафіяльна громада вирішила прийняти своїм покровителем Св. Духа. На теперішній час парафія обслуговується священиком із Дюссельорфу і є дочірньою громадою парафії Христа Царя у Дюссельдофі.
На даний час Богослуження відбуваються у св. Терезії.

Розклад богослужінь

кожної 2, 3, 4, та 5-ї неділі та в свята о год. 10.00