Церква Архистратига Михаїла (с. Мала Вільшанка, Львівська область)

Дерев`яна церква св. Архистратига Михаїла 1704 року в с. Мала Вільшанка є пам'яткою архітектури та знаходиться на південній околиці села, приблизно через півтора кілометра від с. Мармузовичі (Андріївка). Храм у 1925 р. перенесли зі с. Соколівки Буського району. Він тризрубний, збудований з соснових брусів. По периметру оточений опасанням у вигляді напівзакритої галереї. З півночі до вівтаря прибудована ризниця. Восьмерик нави завершує шоломоподібний верх з глухим ліхтарем і маківкою. Бокові верхи мають дзвоноподібну форму без ліхтарів. Головний вхід підкреслений двосхилим дашком, який виступає над опасанням. Довжина будівлі дорівнює її висоті. У південно-західному кутку церковного подвір`я стоїть невелика двоярусна дерев`яна дзвінниця, накрита пірамідальним дахом.

Розклад богослужінь

Божественна Літургія в неділю та свята о 12:00.