Церква святого Миколая Чудотворця (с. Ліски, Одеська область)

8 січня 2021 року, на свято Собору Пресвятої Богородиці та Святого обручника Йосифа, владика Михайло Бубній, екзарх Одеський, освятив хрест, наріжний камінь і місце під будівництво храму на честь святого Миколая Чудотворця. Цей храм УГКЦ буде споруджено на території житлового масиву імені Котовського в місті Одеса.

У своєму слові до вірних, під час освячення, екзарх Одеський назвав цю подію історичною, бо на цьому місці народжується ще одна громада для того, «щоб Спаситель отримав тут нашу славу, похвалу і поклін. А всі ті, які будуть приходити на це місце, щоб увінчувалися Його світлом, радістю, вірою й надією», — зазначив владика і подякував усім присутнім, які зібралися як громада вірних УГКЦ Одеси у день сімейного свята — Собору Пресвятої Богородиці.

Відтак, на завершення урочистостей, о. Віталій Бурчин щиро подякував владиці Михаїлу за те, що благословив та підтримав ініціативу будівництва храму. Також священник подякував парафіянам парафії Вознесіння ГНІХ м. Одеса за те, що заклали дерев’яний хрест із надією, що й «надалі спільними зусиллями будуть робитися добрі справи тут, щоб Господь був прославлений». Протягом літнього періоду, для вірних, які
проживають в цьому районі, богослужіння відбувалися щонеділі.

В липні 2021 року декретом правлячого екзарха Одеського владики Михайла Бубнія було засновано парафіяльну громаду святого Миколая Чудотворця і призначено адміністратором парафії о. Юрія Стронянського. Допоки тривають роботи над облаштуванням і зведенням святині, богослужіння відбуваються тільки в літній період.

Адміністратори храму: 2019-2021 - о. Віталій Бурчин липень 2021 - по сьогодні - о. Юрій Стронянський.

З 1 лютого 2023 року - діє пункт обігріву "Добрий самар’янин" від Патріаршої фундації "Мудра Справа".


Розклад богослужінь

Неділя: 09:00 год. – Божественна Літургія Св. Івана Золотоустого за здоров’я та всяке прошення.

Свята: 18:00 год. – Божественна Літургія.

Сб: 09:00 год. – Божественна Літургія (заупокійна).

Храм відчинений

Неділя з 8:00 - 13:00

Субота з 8:00 - 15:00

Час сповіді

за 30 хв до Святої Літургії

Перелік