Церква Найсвятішого Серця Христового (Россбурн, Канада)

Церква Найсвятішого Христового Серця - Христа Чоловіколюбця - друга Церква парафії. Першу церкву засновники збудували 1943-44 роках. Церкву і вірних відвідав Митрополит Максим Германюк 18 червня 1961 р. Парафія почала зростати новими членами та різними церковними організаціями. у 1965 розпочалось будівництво даної церкви з огляду на потреби вірних. В 1970 році будівництво закінчилось і 20 грудня о. Іван Легкий (парох) відслужив першу Св. Літургію. Церква всередині має форму одної нави, одначе ззовні, декоративно розвязана високими випусками, що зображаює вигляд хрест. Церква збудована з дерева, ззовні обмурована цеглою.

Церковна площа дбайливо доглянута, на ній розміщений великий, декоративний, залізний хрест та дзвіниця. Біля церкви є парафіяльна парковка. Під цілою церквою розміщений парафіяльний зал, де відбуваються різні урочистості та святкування.

Українська католицька парафія Христа Чоловіколюбця у Россбирн є центральним осідком душпастирської округи що включає в себе 11 інших парафії, під проводом о. Михайла Хоміцького.

Розклад богослужінь

Щонеділі, час змінюється 9:00 або 11:30 або 16:00

Щоденно о 10:00

Храм відчинений