Місійна станиця Всіх Святих Українського Народу (м. Морден, Канада)

Богослужіння відбуваються у приміщенні римо-католицької церкви St. John the Evangelist Roman Catholic Church

Місійна станиця Всіх Святих Українського Народу була заснована 2014 році. Перше богослужіння відбулось на Великдень у домівці парафіян, згодом громада стала збиратись в римо-католицькій церкві Св.Івана, де перебуває і дотепер. Започаткування нашої громади відбулось завдяки клопотанню активних парафіян того часу – родини Володимира та Надії Шинке. Першим багаторічним священником, що опікувався нашою громадою був отець Володимир Башуцький.

Від літа 2021 року духовну опіку здійснює отець Михайло Хоміцький. Отець постійно служить в парафії Василія Великого у місті Вінніпег, а щодва тижні та у великі свята отець приїздить у Морден та служить Літургію в нашій місійній станиці.

Громада йде за григоріанським календарем (Різдво 25 грудня). Сповіді зазвичай 15-30 хв до Літургії.

На станиці діє недільна школа для дітей 5-9 років. Близько 10-15 дітей постійно відвідують заняття.

Також діє служіння Діти Марії та Вівтарна Дружина.

Молодь церкви бере активну участь у парафіяльному житті. Долучається до вертепу, має активності раз в місяць.

Опісля кожної Літургії громада збирається на спілкування за кавою. На великі свята має спільні потлаки (святкові обіди) в парафіяльному залі.

Мова Літургій: українська.

З часу повномасштабної війни в Україні громада проводить волонтерську діяльність, організовує благодійні акції. Будемо раді бачити нові родини в нашій церкві.

Розклад богослужінь

Кожні 2 тижні, у неділі 13:30
*детальний графік, буль ласка, дивіться на сторінці нашої громади https://www.facebook.com/MordenUkrainianCommunity

Час сповіді