Парафія УГКЦ (м. Дебрецен, Угорщина)

Нещодавно українці, які мешкають в цьому регіоні, звернулися до Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава та угорського митрополита Филипа Кочіша, що потребують духовної опіки від своєї Церкви-матері. Число українців на цих теренах постійно збільшується у зв’язку з бойовими діями в Україні.

У Дебрецені розташована митрополича курія Угорської Греко-Католицької Церкви.

5 травня 2017 року Блаженніший Святослав брав участь у чині освячення митрополії.

9 вересня 2021 року Глава і Отець УГКЦ зустрівся із віцепрем'єром Угорщини п. Жолтом Шимєном, на якій угорський урядовець пообіцяв, що уряд виділить земельну ділянку для будівництва садочку, школи та храму УГКЦ в Будапешті.

11 вересня 2021 року Блаженіший Святослав очолив Архиєрейську Літургію в парафії Покрову Богородиці УГКЦ в Будапешті.

З кінця березня 2022 при церкві святих Петра і Павла відкрилося душпастирство УГКЦ.

Розклад богослужінь

Божественна Літургія два рази на місяць
Неділя: Початок о 16.00