Церква святих верховних апостолів Петра і Павла (с. Саранчуки, Тернопільська область)

Ця парафія є дочірньою і діє з 1999 року. Храм збудовано у 2009 році. Архітектор — В. Зорик, жертводавці храму — громада вулиці Войсовичівка, родина Куртяків, о. Френсіс Марзден і громада його парафіян в Англії. Автор іконостасу — Я.І. Макогін. Дутка Марія та родина Г. Дзодз пожертвували літургійний набір (чаша, дискос), плащаницю — Євдокія Лопатка, фелони пожертвували В. Кулик, Г. Беньо. Л. Береженко, 3. Качмарська, папириці — Є. Солтисяк, підсвічники та лампади пожертвувала родина Зарічних, Євангеліє М. Глива, Г. Кулик, В. Кулик, Є. Іванчишин. «Хресну дорогу» пожертвували Г. Беньо, С. Качмарська.

Храм освятив владика Василій Семенюк у 2009 році.

На парафії діють: братство «Апостольство молитви», Вівтарна і Марійська дружини.