Церква святого архістратига Михаїла (с. Олександрівка, Херсонська область)

У 2004 році, парафію Святого Архистратига Михаїла у с. Птахівка Скадовського району Херсонської області очолив православний священик отець Володимир Галатюк. У 2006 році отець Володимир разом із парафією перейшов до УГКЦ.

Першу Божественну Літургію у Храмі Святого Архистратига Михаїла у с. Олександрівка, (на той час с. Птахівка) відслужив владика Василь Івасюк 21 листопада 2006 року у приміщені колишнього складу, де і надалі проводяться Богослужіння, до поки триває будівництво нового храму.

22 грудня 2006 року було зареєстровано статут релігійної громади. Спочатку приміщення орендувалося, а 5 грудня 2011 року було куплено на аукціоні.

1 травня 2015 декретом екзарха Одеського екзархату владики Михаїла Бубнія, адміністратором парафії було призначено отця Дмитра Онуфрика, а отець Володимир продовжив своє служіння у Луцькому екзархаті.

14 жовтня 2016 року була заснована християнська спільнота «Марійська Дружина».

15 грудня 2016 року рішенням сесії сільської ради було виділено земельну ділянку у розмірі 0,1038 соток, а 17 лютого, громада отримала дозвіл на будівництво храму.

На сьогодні триває будівництво нового храму Святого Архистратига Михаїла. Будівництво провадить о. Дмитро Онуфрик.

Слід зазначити, що на парафії стабільно проходить катехизація для дітей, молоді і дорослих.

Розклад богослужінь

У будні:
9:00 год. – Божественна Літургія
У суботу:
9:00 год. - Божественна Літургія
14:00 год. – Катехизація для дітей (молодша група)
15:00 год. – Катехизація для дітей (старша група)
У неділю:
9:00 год. – Божественна Літургія