Церква Успіння Пресвятої Богородиці (м. Знам'янка, Кіровоградська область)

Парафія Успіння Пресвятої Богородиці м. Знам’янка розпочала своє існування в 2008 році. 7 листопада 2010 року для вірних цієї громади УГКЦ була відслужена перша урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Іван Проць. Першим місцем проведення богослужінь було приміщення райавтодору, проте зараз громада має власну тимчасову дерев’яну каплицю, де стабільно відбуваються богослужіння. 29 січня 2011 року на парафію завітав з пасторальним візитом владика Василь (Івасюк), який посвятив земельну ділянку та звершив чин закладення й освячення наріжного каменя під будівництво нового храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Будівництво нового храму провадить о. Іван Проць.

На парафії активно і стабільно проводиться катехизація для всіх вірних громади. Також парафія організовує літні табори для дітей і паломництва по святинях.

Розклад богослужінь

10:30 год. – Божественна Літургія