Церква святого Івана Богослова (с. Іванівка, Миколаївська область)

Парафія святого Івана Богослова с. Іванівка розпочала своє існування в 1994 році.

Першу урочисту Божественну Літургію для вірних громади УГКЦ відслужив о. Юрій Кролевський, який, протягом двох наступних років після заснування, здійснював душпастирське служіння на цій парафії. Після нього, настоятелем на парафії св. Івана Богослова був о. Василь Мазур, відтак душпастирське служіння здійснював о. Роман Балита. На даний момент душпастирське служіння тут звершує о. Микола Боднар.

Першим місцем проведення богослужінь була капличка, яку освятив 7 листопада 1994 року владика Юліан (Вороновський). У 2000 році для громади УГКЦ було виділено приміщення дитячого садка для реконструкції та переобладнання його у церкву. Таким чином, 28 серпня 2004 року владика Василь (Івасюк) освятив цей парафіяльний храм.

На парафії святого Івана Богослова стабільно проводиться катехизація для всіх вірних громади. Також, щороку влітку, на парафії проходять «Веселі канікули з Богом» для дітей.

Розклад богослужінь

У неділю і свята:
9:00 год. – Божественна Літургія
10:15 год. - Катехизація
У неділю і свята (літній період):
9:00 год. - Божественна Літургія
13:30 год. – Катехизація для дітей