Парафія Пресвятої Трійці (с. Шевченкове, Миколаївська область)

Парафія Пресвятої Трійці с. Шевченкове Миколаївської області була заснована ще в 1992 році. Першу урочисту Божественну Літургію для вірних громади УГКЦ відслужив о. Ісидор Гончар, ЧСВВ. За час існування парафії Пресвятої Трійці душпастирське служіння на ній звершували: о. Ісидор Гончар, ЧСВВ та о. Доротей Стиранець, ЧСВВ. На даний момент, настоятелем для вірних цієї громади є о. Тарас Павлюс. Усі богослужіння спочатку проходили у приватному помешканні, а тепер здійснюються у приміщенні колгоспної контори села, переобладнаному під богослужбову каплицю. Парафію Пресвятої Трійці тричі відвідував з пастирським візитом владика Василь (Івасюк). Також візитацію цієї громади звершували митрополит Василій (Семенюк) та владика Михаїл (Бубній). На парафії Пресвятої Трійці активно і стабільно проводиться катехизація для всіх вірних громади.

Розклад богослужінь

У будні:
9:00 год. – Божественна Літургія
У неділю:
8:30 год. – Зустріч спільноти «Матері в молитві»
9:00 год. – Божественна Літургія, катехизація

Храм відчинений