Парафія Покрови Пресвятої Богородиці (с. Полтавка, Миколаївська область)

Парафія Покрови Пресвятої Богородиці с. Полтавка Миколаївської області розпочала своє існування ще в 1997 році. 15 лютого у день Стрітення Господнього цього ж року для вірних новоствореної громади УГКЦ була відслужена перша урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Іван Мачкодера, перший душпастир для цієї громади. На даний момент, настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці являється о. Микола Боднар. Місцем звершення усіх богослужінь є окремий приватний дім переоблаштований під богослужбову каплицю.

На парафії Покрови Пресвятої Богородиці активно і стабільно проводиться катехизація для всіх вірних громади. Також, щороку влітку, на парафії проходять «Веселі канікули з Богом» для дітей.

Розклад богослужінь

У неділю і свята:
13:30 год. – Божественна Літургія
14:30 год. - Катехизація
У неділю і свята (літній період):
7:30 год. - Божественна Літургія

Храм відчинений