Церква Покрови Пресвятої Богородиці (м. Балта, Одеська область)

Парафія Покрови Пресвятої Богородиці м. Балта була заснована 24 вересня 2015 року. Уже на наступний день, 25 вересня, на новоствореній парафії була відслужена перша урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Андрій Сирко, який і в теперішній час є настоятелем цієї громади УГКЦ.

Місцем проведення усіх богослужінь являється молитовна капличка, яку 14 жовтня 2021 року освятив преосвященний владика Михаїл Бубній, екзарх Одеський. Розташована вона на території, де тривають підготовчі роботи під будівництво нового храму. За час існування цієї парафії, її часто з пасторальним візитом відвідує владика Михаїл (Бубній), екзарх Одеський.

Варто зазначити про те, на парафії святого Покрови Пресвятої Богородиці активно і стабільно проводиться катехизація для всіх вірних громади.

Розклад богослужінь

Будні дні: