Церква архістратига Михаїла (с. Гвоздець, Львівська область)

Церква розташована на підніжжі високої гори над селом. Це дерев’яна тризрубна триверха будівля, орієнтована вівтарем на схід, поставлена на кам’яний підмурівок. Складається з трьох прямокутних зрубів, з яких нава ширша. До вівтаря від півдня прибудували на початку 1990-х років велику захристію. Кожний об’єм церкви завершений окремим верхом з восьмерика на двох четвериках, вкритим восьмибічною цибулястою банею, увінчаною сліпим ліхтарем з маківкою. Оперізує церкву широке спільне піддашшя, оперте на профільовані випусти вінців зрубів.

Освітлюється церква через прямокутні вікна у всіх частинах. Всередині верх нави розкритий у висоту, стягнений перехресними сволоками на рівні восьмерика, кути додатково стягнені різьбленими риглями. Верх бабинця розкритий на висоту одного зрізаного залому, вівтаря – на висоту одного восьмерика з заломом. При західній стіні бабинця розташовані вузькі хори.

Діє спільнота Матері Божої Неустанної Помочі.

Розклад богослужінь

Щонеділі і свята о 09:00.

У першу неділю місяця молебень біля каплиці.

Храм відчинений

Щонеділі і свята

Час сповіді

За пів години до богослужінь