Церква святих Петра і Павла (м. Монмартр, Канада)

Храм був побудований у 1950-1952 рр. на північній ділянці Монмартру біля шосе № 16. Преподобний Н. Сидорак звершив першу Божественну Літургію. Церкву освятив 24 серпня 1972 року єпископ Андрій Роборецький.

Дерев'яна хрестоподібна споруда знаходиться на високому підвалі розміром 72 х 40 футів; кожне крило має ширину 28 футів. На осі даху – глухий купол; менші куполи на відкритих аркадах виступають над двома передніми вежами. Зовнішні стіни оздоблені вузьким дерев’яним сайдингом і містять багато прямокутних вікон, узгоджених у орнаментальній формі. В інтер'єрі церква поділена на три основні частини. Піднесену святиню та головний вівтар від нави відділяє відкритий залізний іконостас, виконаний у 1964 році художником Ігорем Сугацевим. Два малі бічні вівтарі з традиційною присвятою знаходяться в наві на відповідних сторонах святині. Навпроти святині, над притвором, розташовані хори, куди входять із нави. Церква має одну захристію, дерев'яні лави на бл. 100 осіб, електрика, центральне газове опалення та сантехніка. У центральному проході та в святилищі дерев’яна підлога вкрита килимом. Внутрішня стеля склепінчаста. Зал і кухня розташовані в підвалі церкви, куди можна потрапити з церкви або церковної території. Колись тут проводили уроки української мови, а зараз – у народній школі.