Церква Пресвятої Євхаристії (Ґлен Елдер-Денбері, Канада)

Церква побудована в 1935 році на сільськогосподарських угіддях Костя Лазарука. Храм стоїть в оточенні прерії за вісім миль на захід, сімнадцять миль на північ, а потім за милю на захід від Норквея. Першу Божественну літургію в цій церкві відслужив преподобний Петро Криворучка. Архієпископ Василій Ладика відвідав парафію в 1936 році, єпископ Андрій Роборецький вшанував парафію кількома візитаціями і востаннє служив Молебень в церкві 18 травня 1975 року.

Церква являє собою дерев'яну конструкцію хрестоподібної споруди із глухим куполом біля осі крил, що перетинаються. І зовнішня, і внутрішня стіни мають вузький дерев’яний сайдинг і містять прямокутні вікна з трохи звуженими вершинами. Дах двосхилий за формою і покритий черепицею. Церква орієнтована на північ-південь із головним входом на південь; над головним входом простягається хор. Святиня з головним вівтарем знаходиться в північному крилі хрестоподібної споруди і має західну прилеглу ризницю, яка також виходить на територію церкви. Представлення церковного покровителя та дві традиційні ікони, які мають невеликі заповітні вівтарі та розташовані в нефі з відповідних сторін головного вівтаря, - це скляні олійні відбитки. Церква містить дерев'яні лавки, розміщені приблизно 100 осіб, він має лише запалення свічок та масляний підігрів. Підлога побудована з дерева, килими з’являються перед головним вівтарем. В усьому інтер’єрі переважає хрестоподібна склепінчаста стеля.