Церква Матері Божої Скорботної (м. Бучанан, Канада)

Ця невеличка дерев’яна церква була побудована з краплинного сайдингу і споруджена на кам’яному фундаменті в 1913 році і називалася Греко-католицькою церквою Святого Марка. У 1919 р. Вони змінили назву на русинську (що було офіційною назвою латиною для української) греко-католицьку церкву Богородиці. 23 січня 1913 року Франк Мединський передав цю землю Теодору (Фреду) Солові, який, у свою чергу, 20 березня 1913 року передав чотири гектари цієї землі Його Милості Никиті Будці з Вінніпегу в провінції Манітоба, першому призначеному українському греко-католицькому єпископу Канади. Архієпископ Андрей Шептицький зі Львова, Україна, відвідав церкву 21 вересня 1921 року. У 1989 році Метро та Майк Бартко, сини колишнього опікуна Костя Бартка, взялися за відновлення храму. У 2000 році Майк Бартко, Майк та Мері Причак перефарбували церкву. Вони опікуються кладовищем та подвір’ям церкви. В іншому випадку церква не діяла вже багато років.