Церква святих Петра і Павла (с. Старуня, Івано-Франківська область)

Перший камінь під будівництво храму було закладено в 2002 році, а вже 12 липня 2006 року – освячено нову муровану церковну споруду вірних греко-католицького обряду.

Великою цінністю церкви є ікона о. Симеона Лукача, виконана майстром Оленою Кондратів на прохання парафіян церкви у 2011 році.13.01.2012 p. до храму було урочисто перенесено часточку мощей бл. Симеона Лукача.

У храмі є мощі бл. Симеона Лукача, а також верховних апп. Петра і Павла.

Окрім того, є відновлене джерело Матері Божої Неустанної Помочі. Розташоване на самому початку Хресної Дороги, джерело постало на місці, де, за свідченням місцевих жителів, давним-давно була криниця, з якої міг користати кожен. З часом криницю закинули і ось зараз, зусиллями парафіян та паломників Центру, її розчислили, поглибили та знову зробили придатною до використання.Джерело – це те, що повинно бути в кожному відпустовому місці, адже прочани завжди хочуть щось із собою привезти, а чиста гірська вода – саме те, що стане у нагоді кожному.

При церкві діють молитовні спільноти «Матері Божої Неустанної помочі», апостольства «Маргаритка» та Доброї Смерті, спільнота «Матері в молитві».

Розклад богослужінь

Понеділок: 09:00 год. – Божественна Літургія

Вівторок: 09:00 год. – Божественна Літургія

Середа* 18:00 год. – Хресна Дорога
19:10 год. – Божественна Літургія

Четвер: 09:00 год. – Божественна Літургія

П’ятниця* 18:00 год. – Хресна Дорога
19:10 год. – Божественна Літургія

Субота: 10:00 год. – Божественна Літургія

Неділя: 10:00 год. – Божественна Літургія

Кожну ІІІ неділю о 10:00 год. – Хресна Дорога
11:10 год. – Божественна Літургія

Щомісяця з 29 на 30 число о 19:00 год. – Нічні
чування_______________________________*Якщо в середу або
п’ятницю випадає велике свято, богослужіння відбувають за недільним
розпорядком (10:00 год. – Божественна Літургія)

Храм відчинений

Щодня з 09:00 год. до 17.00 год

Час сповіді

Щоразу перед або після запланованих богослужінь.