Церква святого мученика Георгія (с. Тячів, Румунія)

Мурована церква. Будівництво розпочато у 1985 р. за сприянна О. Василя Годенчука, проіснував до 1992 року і був у формі каплиці, оскільки комуністичний атеїстичний режим не дозволяв будувати церкви (це був період, коли багато церков було зруйновано).

У 1994 р. будівельні роботи відновив о. Юрій Годенчук, брат отця Василя.  Храс збудували: придбали нартекс, спорудили церковну вежу та дзвін, поставили ялицеву дощату підлогу, а також виконали внутрішні та зовнішні штукатурки.

20 вересня 1998 р. Отця Павла-Іоана Алмасі було призначено парохом.

Під час повені 3-5 листопада 1998 р., коли річка Тиса сильно розлилася, завдавши величезної шкоди місту, церква дуже постраждала.

Через брак коштів ремонтні роботи розпочались лише восени 1999 року. Також було побудовано балкон (хор), а також під'їзні сходи на балкон, покладено кахельну підлогу та додано ризницю до будівлі церкви.

Навесні 2001 року церква знову постраждала від розливу річки Тиса, але через брак коштів ремонт не проводився.
Лише восени 2009 року, завдяки доброзичливості та допомозі кількох благодійників з-за кордону, було відремонтовано внутрішні стіни та застосовано теплоізоляцію.

У церкві немає іконостасу.