Церква Успення Пресвятої Богородиці (c. Равщина, Львівська область)

До 1944 р. церкви в селі не було і парафіяни ходили до церкви в м. Сокаль, с. Стенятин, с. Тартаків, а померлих хоронили в с. Горбкові, с. Свитазів.

У 1994 р. парафіяни вирішили побудувати власну церкву і установити цвинтар. Почали збирати гроші між собою, а також по всіх ближніх селах. Будівництво церкви закінчили в 2001 р. і освятили її.

Коли ще церква не була освячена на парафії відправляли: о. Партика, о. Медвідь, о Ментух, з 1999 року о. Ярослав Збитковський, який служить до нині.

На парафії проводили реколекції о. Йосафат Воротняк, ЧСВВ, о. Юрій Савчак, ЧСВВ. По домівках парафіян передавався чудотворний образ Сокальської Божої Матері “Потіха”. Засновано спільноту “Матері в молитві”.

Парафіяни беруть участь у прощах до Страдча і Заглинної. У 2008 році виготовлений і освячений іконостас, збудована дзвіниця.