Церква Успення Пресвятої Богородиці (с. Романівка, Львівська область)

Село Романівка підпорядковане Тартаківській сільській раді. Оскільки в селі церкви не було, то Романівка і Тартаків були однією церковною громадою. У 1991 році, за старанням громади с. Романівка збудовано церкву Успення Пресвятої Богородиці. Саме побудова церкви об’єднала людей у селі, які стояли на межі міжконфесійного конфлікту. Освятив храм правлячий Архиєрей Сокальської Єпархії – Михаїл Колтун. Служіння здійснювали отці: о. Іван Іванчук, о. Михайло Вітт, з 1997 року о. Богдан Лилик, який служить до нині. У храмі проведено ремонтно-реставраційні роботи. Щорічно проводяться прощі до святих місць: Зарваниця, Крехів, Заглина, Почаїв, Страдч. На належному рівні ведеться співпраця церкви та місцевої школи. Проводиться катехизація дітей у дитячому садочку та початковій школі. До різних релігійних свят приурочені духовні вечори, реколекції для молоді, батьків, дітей. Діють братства “Апостольство молитви”, “Молитва матерів”, вівтарна дружина.