Церква Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці та св. Анни (с. Копитів, Львівська область)

Церква збудована у 1882 році. Отець Володимир Ярко відправляв богослужіння до 1946 р., а о. Мирон Кохалевич до 1961 року. У 1961 році церкву закрили і на 26 років замовкли церковні дзвони, які скликали людей на Богослужіння, але в людських серцях горіла любов до Бога і рідної церковці.
З 1988 р. храм відкрито і продовжено служіння православним священиком о. Степаном Домашівцем. У 1990 році громада повернулася в лоно УГКЦ. Це здійснили о. Теодозій Крецул, ЧСВВ з монастиря м. Кристинополя.
Парафія с. Копитів була дочірною церквою с. Боб’ятин. Тут служили: о. Атаназій, ЧСВВ, о. Іван Іванчук, о. Степан Марцинковський .
З 2001 року парафія с. Копитів є дочірною церквою с. Тартаків. Протягом служіння отця-декана Богдана Лилика проведено внутрішні ремонтно-реставраційні роботи храму.
Щорічно проводяться прощі до святих місць: Зарваниця, Крехів, Заглина, Почаїв, Страдч.
Проводиться катехизація дітей. Молодь бере активну участь у церковному житті села. Діє братство “Апостольство молитви”, вівтарна дружина.