Каплиця Пресвятої Богородиці Замилування (м. Аедо, Аргентина)

Перші українці почали гуртуватися в цій частині провінції Буенос Айреса (Аедо, Морон, Рамос Мехія, Сан Хусто) в 1949 році під духовним проводом о. Стефана Чміля, СДБ, першого українського священика-салезіянина, який прибув з Риму. Починаючи з 1962 року, душпастирством в цих околицях займався о. Василь Король, СДБ. В 1980 році Божественні Літургії в каплиці сестер «Ельміна Галльо» служили о. Григорій Герасимович, СДБ, і о. Лівіо Леонарді. В 1984-1985 роках душпастирством в цьому регіоні займався о. Гектор Зіммер. 8 жовтня 1987 року під проводом о. Василя Короля було сформовано парафіяльну раду, яка мала займатися будівництвом храму. 8 грудня 1987 року було придбано земельну ділянку під будівництво майбутнього храму. 5 листопада 1988 року Кир Андрій Сапеляк відслужив Божественну Літургію, благословив земельну ділянку, хрест та наріжний камінь під будівництво храму. Будівництво храму розпочалось 8 лютого 1989 року під керівництвом п. Антонія Довбні. 8 листопада 2000 року Преосвященний Владика Любомир Гузар, на той час Єпископ-Помічник Львівський, освятив новозбудований храм. Парафіяльний празник святкують 8 вересня.