Церква Святого Духа (м. Лявальоль, Аргентина)

Перші іммігранти з України прибули в околиці Лявальолю (район Ломас де Замора) в 1946 році. 1947 року групою українців була організована філія «Просвіти». Було придбано земельну ділянку для «Просвіти», де 1951 року о. Ярослав Сірко відслужив першу Божественну Літургію. 4 квітня 1968 року було придбано земельну ділянку під будівництво парафіяльного храму. Наріжний камінь під будівництво церкви та хрест посвятив у 1968 році Патріарх Йосиф Сліпий. 13 грудня 1969 року було відслужено першу Божественну Літургію в новозбудованому храмі. Новозбудований храм «Святого Духа» був посвячений 27 грудня 1970 року. Парафія нараховує близько 150 сімей. Сестри служебниці допомагають священику у пасторальній праці: катехиза, відвідування хворих, догляд за храмом.

Парафіяльний празник – Зіслання Святого Духа.