Церква Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (м. Обера, Аргентина)

Перша каплиця для українців греко-католиків в Обері була збудована в 1947 році під керівництвом о. Михайла Ореста Дуба, ЧСВВ. Будівництво нового парафіяльного храму розпочалося в 1976 році. Перед тим, наріжний камінь під будівництво нового храму був посвячений 19 вересня 1975 року владикою Андрієм Сапеляком. На посвяченні наріжного каменю були також присутні: генеральний протоігумен отців василіян о. Ісидор Патрило, протоігумен провінції ЧСВВ в Аргентині о. Доротей Шимчій і парох парафії в м. Обера о. Микола Гембаровський. Парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Обера була посвячена Блаженнішим Любомиром Гузаром 5 листопада 2000 року. В парафіяльних богослужіннях беруть участь приблизно 160 вірних парафії. Катехитки Серця Ісусового допомагають в катехизі і пасторальній праці парафії.

Парафіяльний празник – 8 грудня - Непорочне Зачаття Пресвятої Богородиці.

На парафії діє катехиза дітей, молоді і дорослих.

Храм відчинений

Під час Божественної Літургії