Церква Успіння Пресвятої Богородиці (м. Саенc Пенья, Аргентина)

Перші українці прибули з Галичини і Волині до даної місцевості в 1912 році. перша Божественна Літургія для українців греко-католиків була відслужена в 1964 році. парафіяльний храм був збудований і посвячений владикою Андрієм Сапеляком в 1978 році. Від 1964 по 1975 роки душпастирську опіку надавав о. Михайло Микицей, майбутній єпарх українців в Аргентині. Відтак від 1975 по 1986 роки парохом був о. Теодор Винник, під чиїм керівництвом був і збудований парафіяльний храм. До парафії належать близько 60 родин.

Парафіяльний празник – 15 серпня - Успіння Пресвятої Богородиці.

На парафії проводиться катехиза дітей, молоді і дорослих.

При храмі є джерело-каплиця, освячення води на свято Матері Божої, в Люрді об’явленої (11 числа кожного місяця).

Розклад богослужінь

Неділя о 9.00 та о 20.00 год.
11 числа кожного місяця о 19.00 год. Божественна Літургія з нагоди свята Пресвятої
Богородиці об’явленої в м. Люрд.

Храм відчинений

Під час Божественної Літургії