Церква святої Ольги (м. Вілла Аделіна, Аргентина)

Засновником і першим парохом даного храму був о. Іван Балук, який приїхав з України до Аргентини зі своєю родиною в 1948 році. Він збудував і благословив даний храм на честь святої княгині Ольги 1957 року. На Різдво ГНІХ 1961 року владика Андрій Сапеляк відслужив першу архиєрейську Літургію в даному храмі, а наступного 1962 року, владика Андрій посвятив храм і призначив о. Івана Балука парохом даного храму. 9 листопада 1969 року о. Іван розпочав будівництво монастиря сестер василіянок при парафіяльному храмі, які відтак мали допомагати в пасторальній праці при парафії. 18 жовтня 1970 року владика Андрій поблагословив новозбудований монастир сестер василіянок під покровом Пресвятого Серця Ісусового. 16 листопада 1997 року відбулися святкування 40 років від заснування парафіяльного храму. В даному регіоні проживає близько 120 сімей українського походження. Сестри василіянки допомагають в пасторальній праці парафії.

Парафіяльний празник – 10 липня Святої Ольги.

На парафії проводиться катехиза дітей, молоді і дорослих.

Розклад богослужінь

Неділя – 09.00 год.