Церква святої Параскеви (с. Козарі, Івано-Франківська область)

Дерев’яна парафіяльна Церква Святої Параскеви с. Козарі збудована греко-католицькою громадою села у 1897 році.

До 1939 року Церква Святої Параскеви була власністю греко-католицької громади села.

З 1994 року Богослужіння греко-католики села проводили у напівзруйнованому приміщенні дитячого садочка, яке було пристосоване під каплицю. 2004 р. отець-декан Мирослав Любінець та священик Михайло Терлецький освятили камінь на земельну ділянку, яка рішенням сільської ради була виділена під будівництво храму, а вірні, які належать до УГКЦ активно долучилися до будівництва нового храму.

27 жовтня 2018 р. Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин здійснив Чин освячення храму Святої Параскеви.

Розклад богослужінь

Божественна літургія у неділі та свята о 9 та 11 годинах