Церква Верховних апостолів Петра і Павла (смт Великі Бірки, Тернопільська область)

23 квітня 2015 року Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василь (Семенюк) затвердив, а 5 серпня 2015 року голова Тернопільської ОДА Степан Барна зареєстрував Статут релігійної організації «Парафія святих верховних апостолів Петра і Павла смт Великі Бірки Тернопільського району Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ». 19 листопада 2015 року Великобірківська селищна рада дала дозвіл, релігійній громаді, на складання проекту землеустрою, щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,19 Га для будівництва храму по вул. В.Стуса. 20 червня 2016 року Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) звершив освячення хреста та наріжного каменя на місці будівництва храму. 8 грудня 2019 року відбулось урочисте посвячення новозбудованого храму.