Церква святого Миколая Чарнецького (с. Семаківці, Івано-Франківська область)

Церква Блаженного Миколая Чарнецького розташована у селі Семаківці, Городенківської громади, Івано-Франківської області. Спорудили храм на честь єпископа, редемпториста, професора Духовної семінарії, мученика церкви Миколая Чарнецького, який народився у цьому селі. У 2001 році папа Іван Павло ІІ проголосив його блаженним.

Храм у родинному селі почали будувати у 2004 році. Тоді освятили і заклали наріжний камінь. Через 10 років відбулося освячення храму Миколая Чарнецького. Сюди перенесли на постійне перебування частинку мощей святого.

Щороку 26-27 червня у селі Семаківці відбувається проща. Аби помолитися на святому місці, вшанувати мощі владики Миколая Чарнецького та попросити у нього заступництва, до храму прямують сотні людей. Місце поступово перетворилося на паломницький центр.

У церкві є мощі святого Миколая Чарнецького.

Розклад богослужінь

В будні дні богослужіння в 8.00. В святкові переважно 12.00