Церква Зіслання святого Духа (м. Новоселиця, Чернівецька область)

Громада УГКЦ в м. Новоселиця зареєстрована в 2003 році. До цього часу історично в цьому місті не було української Церкви. Першу Божественну Літургію новоутворена греко-католицька громада помолилася 7 вересня 2003 р. На початку було 10 родин греко-католиків, які були переселені з Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Пізніше громада отримала земельну ділянку для будівництва і на цьому місці була побудована каплиця для служіння. У 2008 році громада розпочала будівництво храму завдяки жертводавцям Буковини і 31 травня 2015 року відбулася перша Літургія у новозбудованому храмі. На даний час громада збільшилася завдяки місцевим мешканцям, у храмі завершують внутрішні та зовнішні роботи. Отець Роман надає активну душпастирську опіку дітям та дорослим.

До парафії належить близько 41 двору.

У власності грамади є каплиця та храм.

Розклад богослужінь

Субота і навечір’я свят - 17:00.

Неділя і свята - 09:30 - молитва Вервиці, 10:00 - Божественна Літургія.