Церква святих апостолів Петра і Павла (м. Вижниця, Чернівецька область)

Парафія Святих Апостолів Петра і Павла у м. Вижниця відновила свою реєстрацію і діяльність у 1991 році. Обслуговували парафію священики з Чернівців. Богослужіння відправлялося почергово в Римо-католицькому костелі, так як у 1977 році була зруйнована радянською владою греко-католицька церква. В 1994 році владика Павло Василик призначив на парафію отця Василя Стефанко.

До громади належить 100 осіб.

Парафіяльні спільноти:

Апостольство молитви, Матері в молитві, Вівтарна дружина, Благодійний фонд «Карітас-Карпати».

У парафіяльній власності церква, дзвіниця в церкві, каплиця Юди-Тадея на церковному подвірї. Окремо земельна ділянка 0.60 га по вул. В. Чорновола 2 с (обїздна) для будівництва духовно-реабілітаційного центру для сиріт і інвалідів. На території центру збудована Богослужбова каплиця Святого Миколая і фундамент під головний корпус.

Прафіяльна газета: «Голос Серця» — https://www.facebook.com/profile.php? id=100010554403813

У парафії здійснюють активне соціальне служіння.

Тут реалізовують такі ініціативи:

Служіння людям похилого віку, дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених родин та особам в СЖО.
Літні наметові табори для дітей-сиріт і дітей з малозабезпечених родин.
Організація свята Миколая, акції «Шкільний портфелик» та кулінарних майстер-класів (проект «Cook yourselves»).
Служіння у «Вижницькій спеціалізованій школі-інтернаті I-III ст. імені Назарія Яремчука».