Церква Пресвятої Родини (м. Вашингтон, США)

Український католицький собор Пресвятої Родини (Ukrainian Catholic National Shrine of the Holy Family).

У 1949 році єписком Костянтин Богачевський назначив першого священика для організації парафії Пресвятої Родини у окрузі Вашингтон з метою забезпечити духовні потреби українського руху у місті Вашингтоні та агломерації. Передуючи цій, уже були парафії в містах Балтиморі, Меріленд та Манассас, Вірджинія. За порадою отця Володимира Возняка, першого пароха, владика Богачевський затвердив назву парафії на честь Пресвятої Родини. Отець Возняк цей вибір пояснював таким чином: "Аби подолати усі труднощі в організації нової парафії та поселити переміщених осіб, хто переїхав до столиці країни, мусіла бути особлива присвята - Пресвятій Родині. І на честь Пресвятої Родини парафія була названа".