Церква Зіслання Святого Духа (с. Наварія, Львівська область)

Церква Зіслання Святого Духа — мурована церква, яка була споруджена у 1872 році на місці дерев'яної церкви Пресвятої Трійці (дата заснування якої — 10 вересня 1754 року). Перша реставрація храму відбулася у 1873 році за сприянням місцевої влади та коштам мецената Миколая Потоцького. Про існування на цьому місці більш давнього храму свідчить іконостас, датований 1730 роком, який був перенесений зі старої церкви і вже майже 150 років є окрасою церкви. При церкві знаходилась дерев'яна дзвіниця із двома дзвонами. У 1928 році церква була відновлена зусиллями прихожан.

Нині церква належить до Сокільницького Протопресвітерату Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької церкви. Адміністратор парафії Зіслання Святого Духа с. Наварія — о. Ігор Гарась.