Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Черник, Івано-Франківська область)

14 жовтня 1998 року у приміщенні школи (тепер кімната-музей) відбувся схід селян, на якому вирішили важливу справу – будувати церкву. На сході селян були присутні місіонер о. Ярослав Свищук і майбутній парох о. Мирон Василів. На Службу Божу ходили ще у с. Зелена і там збирали пожертву на побудову своєї церкви. З квітня 1999 року почали служити богослужіння у тимчасово збудованій споруді. На храмове свято 21 вересня 2003 року (Різдво Пресвятої Богородиці) вперше служили Літургію у новозбудованій церкві (о. Богдан). Освячення церкви відбулося у 2004 році, у неділю мироносиць за участю єп. Володимира Війтишина. У нас служили священики: о. Мирон Василів, о. Іван Стефанишин, о. Богдан Буржмінський. З вересня 2004 року служить о. Мирон Тимів.

Нині при церкві діють Вівтарна дружина, Апостольство Молитви.

Розклад богослужінь

Неділі та свята: Утреня – 10:00; Літургія – 11:00;

Будні дні - 10:00;

Перша п’ятниця - 10:00;

Хресні дороги 16:00 середа і п’ятниця (у Великий Піст)

Храм відчинений

За годину до початку богослужінь та 1-2 години після богослужінь.

Час сповіді

Перед Богослужінням