Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Покрівці, Львівська обл.)

У центрі села, при дорозі, біля цвинтаря стоїть триверха стара будівля, дерев’яна церква, яка постала у 1896 р. До 1939 р. її покровителями були спадкоємці Казимира, князя Любомирського з Кракова. Невеликих розмірів, хрещата в плані, вона складається з квадратового вівтаря, що орієнтований на південний схід, до нього з обидвох сторін прилягають ризниці, квадратової нави з прямокутними боковими раменами і також квадратового бабинця з прибудованим по осі маленьким присінком. Незважаючи на невеликі розміри, церква має у стінах 14 вікон. Дерев`яна одноярусна дзвіниця, завершена пірамідальним дахом, розташована на північ від церкви. На північний захід від неї зведена нова дзвіниця, мурована. 14 жовтня 2015 року в с. Покрівці владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії освятили новозбудований храм Покрови Пресвятої Богородиці. На святкове парафіяльне торжество було запрошено усіх священиків нашої парафії, а також священнослужителів із сусідніх церковно – релігійних округів. У своєму духовному слові до вірних владика Богдан окреслив роль Пресвятої Богородиці у спасінні людини і побажав усім Її заступництва та опіки. Після Божественної Літургії адміністратор парафії о. Олександр Ройко вручив подячні грамоти від Єпарха Стрийського, Преосвященного владики Тараса Сеньківа, вірним, котрі своєю працею і жертвою долучилися до побудови цього храму. Церква знаходиться у користуванні громади УГКЦ, яку очолює парох Ройко Олександр.