Церква Пресвятого Серця Христового (с. Березець, Львівська область)

Храм побудований у 1926 році, після того як була згоріла церква св. безср. Косим і Дамяна. завжд храм належав до УГКЦ, у часі підпілля був зачинений, але стараннями мешканців села, все з церкви було збережене. Коли УГКЦ вийшла з підпілля храм знову почав діяти.

У храму кожного дня служиться Божественна Літургія, по вихідних і інші богослужіння добового кола. При храмі діють спільноти: Матері в молитві, Молодь Пресвятого Серця Христового, діє новостворена Катехитична школа імені о. Теодора Малка (колишнього пароха с. Березець, що був ув’язнений та загинув у тюрмі за те, що не підписав перехід на православ`я. На даний момент йде підготовка та збір документів для його беаифікації) .

З 2018 року у храмі є присутні мощі св. Ап. Юди-Тадея, що місяця, у першу суботу, відбуваються молитовні чування біля мощей, на які приходять дуже багато вірних з нашої парохії та навколишніх сіл.

Розклад богослужінь

Щоденно о 08:00, в неділю міняється 09:00, або 11:30

Храм відчинений

В часі Богослужінь

Час сповіді

Завжди перед Літургією 20 хв.