Церква Різдва Пресвятої Богородиці (Брюховичі, Львівська область)

З 1925—1939 роках було споруджено костел Христа Царя за проектом архітектора Мар'яна Нікодемовича. В 1936 року була відслужена перша Служба Божа. Також з будовою костела почали будувати, плебанію і школу. Так служили аж до війни, коли прийшла радянська влада, священники парафії виїхали до Польщі, а тут почав відправляти Служби Божі о.Бемко, аж до того часу допоки незасудили. Після цього взяла храм "російська Церква" аж до 1990 року. Почалось розділення сімей, ворожнечі, прокльони, гнів, ненависть, злоба, осудження навіть у тих сім"ях які були патріотами та ревними християнами. Весь цей балаган допустив о.Ярослав Ощудляк служитель російської Церкви. Хоча по інших парафіях розумні священники переходили на віру своїх батьків.

З Божою допомогою пройшов розподіл і так поволі прийшов спокій. Першим священником нашої громади був о.Ігор Сподар ЧНІ, а після нього о.Леонід Мальков ЧНІ. З 1992 року о.Петро Салагуб є парохом храму "Різдва Пресвятої Богородиці". При парафії є Катехетична школа, "Молитовна група", брацтво МБНП та вівтарна дружина, також 2 хори (диригентом дорослого хору є Ганас В.Ю. та дитячий хору диригентом є Закопець О.М.). Служби Божі служаться у будні і в неділю. У 2016 році до Церкви "Різдва Пресвятої Богородиці" був призначений священником о.Роман Соколенко, який співпрацює з о.Петром і який бере активну участь у житті церкви, а також займається з молоддю парафії.

Youtube канал парафії: https://www.youtube.com/channel/UCotZX7_KOX5Lu_n5aWxY8FQ

Розклад богослужінь

Святі Літургії служаться щодня (у будні та у вихідні дні). Розпорядок Богослужінь, ви зможете знайти у нашій групі у Facebook.