Церква Преображення Господнього (м. Борислав, Львівська область)

Храм Преображення Господнього в Тустановичах збудовано архітектором-інженером Мельничуком на місці старої дерев'яної церкви і посвячено 1908 року за пароха о. Івана Дашкевича. Ікони в іконостасі та церкву розписав художник Антін Манастирський. Парафія згадується вже у 1507 р. Попередня дерев’яна церква була збудована коштом графа Миколая Наленча Остророга, дідича села, у 1745 р. Це була хрещата в плані, одноверха будівля. Низький восьмерик нави, який ховався у двосхилих дахах бокових рамен, вкривала шоломова баня з маківкою. На місці цієї церкви у 1907 – 1908 pp. споруджено муровану, хрещату в плані, одноверху. На круглому барабані над середхрестям – баня з ковніром, увінчана ліхтарем з маківкою. Поряд розташована мурована стінна дзвіниця.