Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Ріпнів, Львівська область)

Парафія УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці с. Ріпнів зареєстрована у 1993 році, стараннями о. Богдана Юрківа, який очолив парафію після її виокремлення з середовища УПЦ с. Ріпнів та повернення у лоно УГКЦ. Після утворення громади УГКЦ с. Ріпнів Богослужіння відбувались почергово у храмі, що зареєстрований за православною громадою.

У 1996 році за стараннями п. Лащука С.С., отця-пароха та всіх парафіян громади УГКЦ с. Ріпнів відведено земельну ділянку під храм. На цій ділянці побудовано тимчасову капличку, яка освячена в 1996 році у день Покрови Пресвятої Богородиці.

У липні 1999 року освячений наріжний камінь на побудову нового храму. На сьогоднішній день будівництво нового храму триває.

У селі збудовано символічну могилу уродженцям села Ріпнів, які загинули за Незалежність України, беручи участь у всіх війнах, яка освячена у 1994 році.

Щороку, починаючи зі служби Святої Літургії, на парафії святкується День Незалежності.

29 травня 1997 року на парафії перебувала чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері.

Священнослужителі храму:

1993 – 1997рр. – о. Богдан Юрків

1997 – 2001рр. – о. Микола Потовський

2001 – 2011рр. – о. Михайло Созанський

з 2011р. – о. Ігор Кухар

Розклад богослужінь

Свята Літургія в неділі і свята служиться 11.00 год.
У кожну першу п’ятницю місяця служиться літургія за здоров’я об 08.00 год.
Перед великими святами служиться вечірня.
В травні служаться молебні до Пресвятої Богородиці.
В червні служаться молебні до Христа Чоловіколюбця.
В часі великого посту служиться Хресна дорога.

Час сповіді

Перед Службою Божою відбувається Сповідь