Каплиця святої Анни (с. Руда-Брідська, Львівська область)

У селі Руда-Брідська до 1940 р. була римо-католицька громада. Вірні УГКЦ відвідували храм у с. Ражнів. У середині 1980-х років була збудована невелика будівля, щоб сховатись від дощу, коли відправляли похорон. На початку 90-х років ця будівля була переобладнана під каплицю, в якій служили священики з храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Ражнів.
За період з 1900 року на парафії душпастирювали: о. Данило Роздольський, о. Лев Силінський, о. Антон Цегельський, о. Іван Мійко, о. Іван Носальський, о. Степан Клепарчук, о. Мар’ян Плешкевич, о. Іван Татаринський, о. Роман Смулка, о. Зеновій Яремко, о. Олег Тишкун , о. Іван Пігура, о. Руслан Жигіль, о. Руслан Крищук, о. Павло Юрчак. З 2007 – о. Михайло Вітт.