Церква святих Володимира і Ольги (с. Подусів, Львівська область)

Теперішній мурований храм побудований в 1938 році, на місці старого дерев'яного храму св. Симеона Стовпника, який був побудований 1837 року. З 1962 по 1988 року храм в селі був закритий. Після відкриття, з 1990 року, точилися міжконфесійні конфлікти, а в серпні 2008 року громади об'єдналися в одну греко-католицьку і конфлікти припинились.

Парафія живе повноцінним духовним життям. В парафії діє спільнота Матері в молитві, створена у вересні 2017 року, парафія молиться за Україну, вшановує пам'ять полеглих героїв.При співпраці з НД,школою і сільрадою, відбуваються різні заходи, концерти і спільні молитви. 

На території парафії є капличка Покрова Пресвятої Богородиці, побудована в 2000 році, в якій кожної неділі і свята відбуваються Молебні, Акафісти, В травні - Маївки, а в червні Молебні чи Акафісти до Христа. В зв'язку з тим, що парафія віддалена від центральної траси Львів - Ів.Франківськ на 10 км., і знаходиться в гористій місцевості, тому мобільне покриття та інтернет дуже не стабільні.


Розклад богослужінь

Літургії в неділі і свята в 9.30 год., або 11.30 год., в будні дні - за погодженням з вірними: 8.00-12.00 год

Час сповіді

Сповідь перед кожною Літургією, по селі - в часі Великого посту, або по просьбі вірних в будь-який час

Перелік