Церква Положення Пояса Пресвятої Богородиці (Львів)

Наприкінці 90-х років минулого ХХ століття на недіючому спортивному майданчику СШ N77 (вул.. Виговського) було зведено дерев’яну каплицю навколо якої утворилась греко-католицька парафія Положення Пояса Пресвятої Богородиці. Трохи пізніше недалеко від каплиці на перетині вулиць А. Головатого та Д.Яворницького було зведено церкву Положення Пояса Пресвятої Богородиці.

3 січня 2011 року Високопреосвященний Архієпископ Львівський, Владика Ігор (Возьняк) освятив Ікону Пресвятої Богородиці з цінною реліквією – частиною поясу, що була прикладена до поясу Божої Матері

Розклад богослужінь

Ранкові Богослужіння у неділю розпочинаються о 7-00, 8-30, 10-00, 12-00, вечірнє – о 18-00. У святкові дні розклад Богослужінь оголошується окремо.