Монастир Пресвятого Серця Ісусового (смт Войнилів, Івано-Франківська область)

У Войнилові Сестри Чину Святого Василія Великого стали проживати з 1933 р.

При монастирі було утворено сиротинець, в якому за часів німецької влади було 65 дітей, а також Сестри провадили садочок для місцевих дітей. При парафії вели 2 хори та Марійську дружину, прибирали в церкві і прали церковний одяг. Також готували дітей до Святої Сповіді та Святого Причастя.

Після повернення радянської влади у 1944 р. кілька дітей переведено з сиротинця до дитячого будинку в Калуш. А 30 жовтня 1945 Сестер вигнали з житлових приміщень монастиря до господарських, а монастир зайняло військо. І у тих господарських приміщеннях Сестри жили до виходу з підпілля УГКЦ.

У 1992 році посвячення відновленого монастиря Пресвятого Серця Ісусового у Войнилові звершили Владики Софрон Дмитерко, ЧСВВ та Іриней Білик, ЧСВВ.

Служіння Богові і людям у Войнилові та в його околицях Сестри здійснюють через молитву, а також несуть Добру новину Євагнелія у садочки, школи. Провадять Біблійну спільноту та допомагають потребуючим.