Монастир Царя Христа сестер ЧСВВ (с. Верхнє Синьовидне, Львівська область)

Історія служіння Сестер Чину Святого Василія Великого у Верхньому Синьовидному розпочалася у 1992 р., коли о. Ігор Стець разом з дружиною подарували будинок для монастриря. Однак він був ще не завершений і потребував проведення багатьох будівельних робіт.

У листопаді 2005 р. владика Юліян Вороновський здійснив Чин освячення монастиря Царя Христа.

Покликані бути відкритими та чуйними на потреби Божого люду, Сестри при монастирі відкрили дитячий будинок сімейного типу у 2009 році. Під опіку Сестер
прийнято 6 дітей різного віку. Сестри стараються влити у дитячі серденька любов до Бога і до ближніх та дати дітям все необхідне і найкраще.

Також Сестри працюють з дітьми та молоддю, несучи їм Боже слово через катехизацію. Але найважливішою апостольською діяльністю, як і в кожній богопосвяченій спільноті, є життя Божим Словом, життя Святими Тайнами та молитва. Саме з них Сестри черпають сили і всі потрібні ласки для себе і для всіх, кого Господь дарує їм на життєвій дорозі.