Церква святих Петра і Павла (м. Яремча, Івано-Франківська область)

Церква місіонерської конгрегації Святого Андрія виникла із задуму відомого греко-католицьким місіонера, колекціонера, священика Ярослава Свищука. Він же займався пошуком спонсорів будівництва, а також власноручно розписав храм Петра і Павла.

Святиня побудована 2000 року на березі річки Кам'янка, у присілку Дора, в місцевості, що називається Товстий Діл. Храм відповідає архітектурній стилістиці всього монастирського ансамблю Святого Андрія. Він має чотири дерев'яні яруси та вкритий срібною жерстю.

Про ікони храму

Іконостас майстерно вирізаний івано-франківським умільцем Ігорем Фабуляком, ікони намалював Ярослав Свищук. Крім образів, писаних сучасними майстрами, тут є ікони Богородиці Чорнобильської та портрет митрополита Андрея.

Ковчег храму Святих Петра і Павла виготовлений коломийським художником Іваном Мосіним, за зразком святині із древнього гуцульського храму в селі Зелене.