Церква Зіслання Святого Духа (с. Доброводи, Тернопільська область)

Церква Зіслання Святого Духа збудована з білого каменю у 1836 році. Українська греко-католицька громада села не могла утримувати священника, а тому належала до Швейківської парафії. Церква і парафія були дочірніми.

З приходом радянської влади парафія і храм з 1946 року належали до РПЦ, але у 1961 року державна влада церкву закрила. Місцеві жителі не дозволили атеїстичній владі перетворити її на господарську споруду. Віруючі села відвідували богослужінки у церкві Святого Миколая в с. Ковалівка.

У 1989 році розпочато реконструкцію церкви. У 1996 році було утворено греко-католицьку парафію села Доброводи і Олеша. Парафія і храм села Добро воли стали материнськими, а с. Олеша — дочірніми.

У 2008 році храм повністю реставрували.

На території села є дзвіниця і старовинна фігура Матері Божої.

При парафії діють: братство «Апостольство молитви», спільнота «Вівтарна дружина».

Парохи:

• о. Петро Хомста,
  • о. Роман Ворончак (1996—2006),
  • о. Ігор Джиджора (з 2006).